Gå til innhold

Spm om MB tvillingvogn og Maxi Cosi bilsete.


ungmortil3

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har aldri forstått dette helt - kan man koble på en eller to bilseter på understellet til MB tvillingvognen?

 

Om ikke er det noen andre løsninger? Trenger en smart løsning som jeg kan bruke når jeg skal levere minsten i barnehagen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

På MB tvillingvognen er det kun mulig å feste ett bilsete (Maxi Cosi), og det er derfor jeg vurderer Easywalker siden en der kan feste to seter samtidig... Vanskelig valg, fordi jeg var SÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ fornøyd med MB når jeg hadde den til de to tette jeg har fra før... Det er jo ikke lange peridoen en kan bruke bilsetet på vognen allikevel, så kanskje det ikke er så viktig? Hm... må i grubleboksen igjen nå :-).

Skrevet

Ang EW og Maxi Cosi

 

Hei dere!

 

Jeg har maxicosi bilstoler og easywalker tvillingvogn- kjempefornøyd:)

Lett å feste de til vognen- veldig praktisk!

Nå er tvillingene mine over 1 år (allerede- tiden flyr!)

Ps-vi brukte bilsetene til de var 13 mnd

 

OG: har derfor to bagger til vognen (sorte med alt ekstrautstyret-dynetrekk, regntrekk ,insektsnett, vendbar madrass med en sommer og en vinterside-mine har ligget på lammeskinn fra dag en så madrassene er sågodt som ubrukte) og to Maxi Cosi Cabriofix med isofix baser til salgs. Se FINN-kode 25096239

 

http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/annonse?finnkode=25096239

 

Til dere alle tvillinggravide- lykke til!!!! Det er til tider veldig slitsomt men du verden så fantastisk koselig og morsomt også!

  • 5 uker senere...
Skrevet

I følge min søster skal mb fra og med begynnelsen av neste år ha plass til 2 barneseter, det var det hun ble fortalt da hun var på en eller annen babybutikk

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...