Oppnedx2 Skrevet 26. oktober 2010 #1 Skrevet 26. oktober 2010 Skrev ett innlegg om svangerskapskløe og en lege som var veldig bekymret her på tørsdag, hvor flere av dere herlige damer roet meg ned! :-) I går ettermiddag ringte fastlegen min og sa i fra om at han kom til å ringe sykehuset med engang, for prøvene på gallesyre og leververdier var skyhøye, og han ville ha meg satt i gang. Han ringte så opp igjen 5 min etterpå hvor KK ville avvente situasjonen da de helst ser til at dette går i gang av seg selv.(12 dager til termin) GREAT! to ukers søvnløshet kunne vært over, men neida.. Hvertfall, nye prøver nå kl 10, så KK kl 13 for å se at jenta i magen har det bra, da dette er farlig for henne... Var vist bare 1% av gravide som ble rammet av dette, jaggu om jeg føler meg heldig.. Men glad jeg ble tatt seriøst og at det faktisk er så ille som jeg har følt at det har vært. Kanskje ikke så interresant innlegg men trengte bare å få skrevet ned tankene mine før jeg kjører avgårde :-) Wish me luck!
lovina Skrevet 26. oktober 2010 #2 Skrevet 26. oktober 2010 Så bra at du ble tatt på alvor! Masse lykke til i dag, hold oss oppdatert hvordan det går da Klem
Luna har født. Skrevet 26. oktober 2010 #3 Skrevet 26. oktober 2010 Lykke til, ikke kjekt å gå å være bekymret. Alt går nok fint skal du se:) Klem Luna
enits40 Skrevet 26. oktober 2010 #4 Skrevet 26. oktober 2010 Åh, skjønner godt at du blir frustrert! Håper de setter deg i gang så du får dette overstått, må være skikkelig tøft å gå sånn og avvente hele tiden....Masse lykke til, det går helt sikkert bra! :-)
RampeguttFårLSøster*HØYGRAVID* Skrevet 26. oktober 2010 #5 Skrevet 26. oktober 2010 Så uheldig du er! Men bra at de følger deg opp da. Håper inderlig at det går bra og at alt er vel med den lille. LYKKE TIL, kjære deg. Oppdater oss om hvordan det går da - tenker på deg! klem
lesøk Skrevet 26. oktober 2010 #6 Skrevet 26. oktober 2010 håper de ombestemmer seg på kk og setter deg i gang så for du slippe å bekymre deg så mye,eller at de klarer å roe deg ned med at alle tester viser at den lille i magen har det helt utmarket!lykke til!
Oppnedx2 Skrevet 26. oktober 2010 Forfatter #7 Skrevet 26. oktober 2010 Hei jenter ! TAKK for fine ord :-) Blir satt i gang på mandag kl 08.30 ! HIHI <3 Har vist utviklet svangerskapsforgiftning i tillegg så de vil ikke la meg vente mer enn toppen 6dager. Så vis jeg ikke har havnet i fødsel av meg selv så er jeg i gang på mandag :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå