Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Kjenner litt bevegelse i magen før det kommer en liten knekkelyd fra magen.. Høres ut som noe som smetter på en måte. Som når vi knekker ledd, men høres ut som noe kjempelite som knekker.. Lurer på hva det er.. Noen andre som har opplevd det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres ut som hikking?? :)

Skrevet

Hallo!! Man hører da ikke babyen hikke! hehe :D

 

Det kan nok høres ut som bekkenet ditt.

Her knekker det titt og ofte, og det er en god følelse. Da slipper jeg bekkenlåsningen.

 

Skrevet

Høres ut som at det kommer fra magen. Men lyden er så veldig veldig liten på en måte. Tror jeg hadde hørt det bedre om det var bekkenet. Men mulig du har rett. Hehe

Skrevet

Om det hadde vært bekkenet så hadde du kjent det. :P Er bare baby som knekker leddene sine. Hører et lite "knepp" og man kan se det utenpå magen.

Skrevet

Er nok babyen som hikker... Man kan fint høre det nemlig =)

Skrevet

Ja det kan man fint høre :) Utrolig moro når magen rister, hehe :-P

Skrevet

Hehe, jeg hadde et tåpelg forslag men jeg trekker det tilbake:) Det første jeg tenkte på var da jeg fikk min datter og fødselen startet med at vannet gikk, det kjentes ut som noe "knakk" i magen og du kunne høre et sånt lite smell rett før vannet kom.... Men i din situasjon var jo det litt korttenkt siden jeg er ganske sikker på at du hadde merket det selv hvis vannet gikk... hehehehe

 

Merker at jeg er litt sløv for tiden, tenker og sier mye rart :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...