Gå til innhold

Negativ test - igjen ;(


Anbefalte innlegg

Skrevet

To fine ED blastocyster fra Ava Riga gjorde iallefall ikke susen her i gården!! Ikke i nærheten av en skyggestrek engang :((

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så trist Mumrikken!!! Har du tatt blodprøve også? hva skal du gjøre videre? Skal du prøve flere ganger. Klem fra m240

Skrevet

Hei m240 :)

Jeg tar ikke blodprøve, alle tester - bl. a CB digital sier IKKE GRAVID! etter 16-17 dager etter egguttak er det vel uhyre lite som tilsier at et egg skal kunne feste seg uansett hva de på klinikken sier. Planen videre nå er å prøve å få satt inn de frosne blastocystene allerede i neste syklus. (om de overlever) så jeg satser på å gå rett på stimulering igjen nå når jeg får mensen. Vi blir der nok ca samtididig vi da? ;)

Har du fått mensen enda? Det er bare å slappe av den kommer nok!

Skrevet

Du for bare vente og se da, er ikke annet og gjøre. nei mensen har ikke kommet enda.Sluttet med pillen om onsdag. Håper den kommer:-)

Skrevet

Så leit å høre, det er tøff etter all håp og forventning. ikke gi opp......

Skrevet

Ønsker bare å si at jeg føler med deg i skuffelsen. Etter så mange nedturer, får en på en måte opp håpet når en går gjennom alt dette. En vet at disse eggene iallefall er mye bedre enn sine egne. Når de attpå til har utviklet seg i flere dager før innsett, må det være forferdelig vondt at ikke engang ett fester seg. Kommer til å følge med deg her inne når du forhåpentligvis snart får satt inn de to(?) nedfryste blastocystene.

Lykke, lykke til!

Skrevet

Heia ;)

Takk for oppmuntrende ord! Man får bare reise seg igjen å gå videre med friskt mot! :) Gir oppdatering videre jeg :)

 

Klem

Skrevet

Så utrolig leit og høre, Mumrikken :(

Hadde virkelig håpet at det var DIN tur nå, men det er godt og se at du allerede har en plan videre. Satser på at ett par eskimoer gjør susen:)

 

Stor klem

 

 

Skrevet

Så trist å høre om negativ test, Mumrikken. Godt å høre at det ikke er lenge til du er i gang igjen. Hold oss oppdatert om neste forsøk, så skal jeg heie på deg videre!

 

Trøsteklem fra meg

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...