MissZanta Skrevet 21. oktober 2010 #1 Skrevet 21. oktober 2010 Herregud som tiden flyr :-) Syns jeg akkurat flytta inn på 2.trimester og så er jeg allerede 17 uker på vei :-D Bare 2 uker igjen til UL også <3 Men sliter med veldig mye kvalme og oppkast så har gått ned :-s Håper lille spire har det bra, den sparker og koser seg :-)
♥Mammsen&3prinsesser♥ Skrevet 21. oktober 2010 #2 Skrevet 21. oktober 2010 Hadde selv veldig mye kvalme frem til nå.... GUD det er så herli å være ferdi med den jæ........ elendie formen å nyte resten av svangerskapet så det kommer snart til deg å håper jeg )) Drikk myyyyye vann, noe jeg gjor spesielt da jeg var så innmari dårli.. Jeg ble kvalm bare jeg åpna kjøleskapsdøra jeg... Hehehehe... Å lykke til på ul GLED DÆ ))
MissZanta Skrevet 21. oktober 2010 Forfatter #3 Skrevet 21. oktober 2010 Kjøleskapet kan jeg ikke åpne uten å holde pusten :-s Drikker mye vann, hjelper ikke. Ender bare opp med å tisse masse hehe Håper det går over men blir så innmare sliten av å være så sliten og ikke kunne gå fra huset pga jeg oppkast :-s Har vært åpå tidlig ul, så allerede sett den lille. håper å se kjønnet nå :-D
Jenta med gullklump i magen Skrevet 22. oktober 2010 #4 Skrevet 22. oktober 2010 Sier OOOiiii jeg også. Jeg er i uke 26+2:) Tiden flyger, og jeg syns heller ikke det er lenge siden jeg kom over i 2. trimester. Og nå er det ikke lenge til jeg skal over i 3. trimester. Det er helt rart å tenke på.. Var veldig plaga med kvalme i første trimester, men det gikk gradvis over heldigvis..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå