Tingenes Herre Skrevet 19. oktober 2010 #1 Skrevet 19. oktober 2010 er dette helt fy fy? bedre enn å sove på magen, eller? noen ganger sovner jeg under natt-ammingen, og da blir hun liggende på siden en stund....er det uansvarlig av meg? klarer ikke alltid holde meg våken, særlig når hun bruker en eeevighet på å supe i seg!
♥lykkelig 2 barns mamma♥ Skrevet 19. oktober 2010 #2 Skrevet 19. oktober 2010 Min sover stort sett hele natten på siden! Ikke noe farlig det! Hvis jeg ikke våkner til og legger han på ryggen da!Snuppa mi gjorde også det da jeg ammet henne om natta! Ingen skade skjedd!! Vet det er mange flere enn oss som har barn som sover på siden.. Det er på magen de helst ikke skal sove!
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 19. oktober 2010 #3 Skrevet 19. oktober 2010 Jenta mi liker seg også best på siden, og jeg lar henne stort sett få sove sånn også, selv om det strengt tatt er ryggleie som er anbefalt.. Som regel samsover vi, og ligger ganske tett, så jeg støtter henne på en måte opp på den ene siden slik at hun ikke kan rulle over på magen. Og det er jo tross alt mageleie som er det skumle, såvidt jeg har forstått ihvertfall.
<3guttemamma<3 Skrevet 19. oktober 2010 #4 Skrevet 19. oktober 2010 Hei! Min baby på litt over 2 måneder sov på rygg frem til for et par uker siden. Han har alltid villet snu hodet mot høyre når han sover, og det var ikke vanskelig å se hvilken side han sov på for å si det sånn.. Så nå legger jeg han bevisst på venstre side for å få utjevnet dette, og han sovner som en stein. Snur seg på rygg selv i søvne om han føler for det, men han våkner som regen opp på siden. Går så bra så!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå