Gå til innhold

Fortsatt mye oppblåst og luft i magen - utrolig irriterende egentlig, for da blir jeg veldig usikker på om det er luftbobler eller babyen som bobler inni magen min ?


Anbefalte innlegg

Har vært superoppblåst hele dette svangerskapet, og det ser ikke akkurat ut til å gi seg enda :( Er det bare meg eller? Hadde jo vært godt å slippe alt det luftstyret nå, syns jeg :)

Fortsetter under...

Åh jeg er også kjempeoppblåst fortsatt. Er 16+4 i dag og synes virkelig det burde ha gitt seg nå.

Man føler seg jo som en hvalross he he

Samme her... skikkelig oppblåst...og spesielt på kveldene. Prøver å kjenne etter liv, men neida... sparkene lar ventge på seg, men er joenda tidlig.

Jeg kjente liv med første mann daglig fra uke 14. Denne gangen kjente jeg liv for første gang på søndag, 17+6!! Da kjente jeg det til og med utenpå, spark inn i hånden! Så noen av "luftboblene" har helt sikkert vært mini, uten at jeg har skjønt det. Vært fryktelig plaget av mye luft og romling i magen dette svangerskapet.

Så jeg, som annengangs, har ikke skjønt at det har vært baby!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...