Gå til innhold

?Juniklubben 2010 ? <3


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenkte det var bare å lage en klubb jeg :) Synes det høres spennede ut =)

 

Hvor kommer dere fra da jenter? jeg kommer fra Bergen og har termin 20 juni

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ringerike her, og jeg har termin 7. juni. Dette er nr 2, kjenner det er mer slitsomt å være gravid når man har en ettåring i full fres i heimen. Gleder meg til kvalmen er borte.

Skrevet

Jeg bor på Lørenskog og har termin 25 juni. Nr 2 for her også, førstemann er straks 2. Han, og kvalmebølger, holder meg i ånde dagen lang. Og slik blir det vel en stund fremover.... :-)

Skrevet

Hei-hei! Bor i Valencia og har termin 6.juni. Og det bursdagen min! Venter mitt foerste barn og er vannvittig spent!!!

Skrevet

Hei jenter!

 

Først og fremst, gratulerer til dere alle:-)

Jeg bor i Oslo, venter mitt første barn og er KJEMPESPENT!

Vi gleder oss stoort over nyheten<3

Syns alle har så oversikt over termindato her inne.. Jeg vet ikke nøyaktig når jeg skal ha, for jeg vet ikke helt når barnet ble unnfanget. Jeg har nemlig hatt så mye spotblødninger siste månedene, at jeg ikke kan si for sikkert når jeg hadde ordentlig menstruasjon sist.. Og heller ikke når jeg skulle hatt eggløsning. Etter jeg slutta på minipillen har nemlig kroppen min blitt helt forvirra.. Men på testen jeg tok tirsdag så stod det at jeg var 2-3 uker på vei. Betyr dette mine uker, eller fosterets uker? Legen mente jeg skulle ha termin i juni. Som dere skjønner er alt dette veldig nytt for meg. hehe. Har mange spørsmål og tanker, så er godt å kunne dele disse med andre.

Skrevet

Tips: På venstre siden i det oransje rett feltet rett ovenfor her står det "Terminklubber." Der ligger det egne klubber for hver mnd. Så slipper du å lage egen klubb her inne på 1. trimester.

Skrevet

Jeg synes det høres arti ut med en juniklubb ja :) Artig å få dele litt me andre å høre hva andre har å dele!! :)

Jeg er litt usikker på når jeg skal ha, men regner med i juni en gang!!

skal til legen om to uker, håper hun finner ut litt mer da!! :D

Gratulerer til dere alle!! dette blir spennende! jeg håper vi kan følge hverandre igjennom hele svangerskapet:)

Trøndelag her da :D

Skrevet

Hei

 

Oslo her,har termin etter mine utregninger ca 20 juni :-) Dette er mitt andre gull...

Skrevet

Jeg venter mitt 5 barn og bor i Tunisia

 

Termin 26 juni

Skrevet

2011 kanskje ;)

 

 

Bor under midten av norgeskartet, har 5 barn, så dette blir 6. (om ikke det er 2 :P)

kjeder meg mer enn det 5 barn tilsier, meeen jeg er en SÅ god mor :P

 

Ehhhh, jeg er ikke spennende i det hele tatt... hehe... faktisk litt kjedelig. Men er mye alene, for mannen jobber jorda rundt ca hele tiden ;)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...