Gå til innhold

spm om hjelp fra gynekolog til å øke sjansene for svangerskap.


Anbefalte innlegg

Hvis jeg kontakter en gynekolog og forteller om barneønsket vårt om to tette nå som vårt første barn er 6 mnd tror du han/hun vil hjelpe oss med medisiner ?

 

Det tok oss over 1 år å bli gravide med nr 1.

Jeg er dessuten relativt ung, 23 år.

Kommer hun/han til å si gi det 1 års tid ? eller kommer hun/han til å skrive ut metformin til meg slik at jeg kan få eggløsning/menstruasjon?

 

Jeg har legeskrekk så vil ikke oppsøke lege unødvendig om noen har vært i lignende situasjon så setter jeg pris på innspill.

Har PCOS, alle typiske symptomer bortsett fra overvekt. Har knasket Diane ppiller siden nr 1 ble født ( ammet ikke. )

Fortsetter under...

Gjest ♥h_ønsker baby♥2pp med pergo

Det kommer vel helt ann på legen.... Vanskelig å si. Det virker som de ofte helst vil at kroppen skal ordne opp selv. Men har man PCOS trenger man som oftest litt hjelp.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...