Luna har født. Skrevet 7. oktober 2010 #1 Skrevet 7. oktober 2010 Hver kveld ligger jeg og spreller i en time før jeg får sove pga uro i bena. helt forferdelig irriterende... Flere? Og en annen ting, jeg er så stram og støl i all muskulatur i hele overkroppen. Liksom i musklene fra ribbe til hofte om dere skjønner... Hva kommer dette av. Går jeg rundt og anspenner meg uten at jeg merker det selv......? Har ikke mye å klage over egntlig, men dette er irriterende....hehe
Hera_75 Skrevet 7. oktober 2010 #2 Skrevet 7. oktober 2010 Jeg har også sånne urolige ben.. nesten vondt, kjennes nesten støle, eller bare veldig slitne. Likevel urolige.. grrrrr... har ikke noe kur å tilby annet enn felles skjebne - felles trøst.. Har lest at massasje og/eller tøying kan hjelpe.. skal prøve dette!
2 boys & now pink Skrevet 7. oktober 2010 #3 Skrevet 7. oktober 2010 Mormor ba meg sove med ullabber på. Siden har ikke jeg slitt!
indigo25 Skrevet 7. oktober 2010 #4 Skrevet 7. oktober 2010 Jeg bruker en tynn ulltråd rundt begge anklene, det hjelper:)
Vikinghuldra ♂04♂10♀13 Skrevet 7. oktober 2010 #5 Skrevet 7. oktober 2010 Magnesium-tilskudd skal visst hjelpe. Jeg har gått til innkjøp av det pga urolige hender... Som også er hovne og varme....ukult. Litt støl og uggen i musklene jeg og, sånn at jeg lett får krampe i leggene osv. Men det er nå sånn det er
Baby Bliss Skrevet 7. oktober 2010 #6 Skrevet 7. oktober 2010 Jeg gikk også til innkjøp av magnesium-tilskudd pga urolige ben og for meg har det virket veldig bra iallefall...! Fra å ha sammentrekninger og "rykninger" fra lår til lilletå (ikke særlig behagelig akkurat), har jeg nå kun anklene og fotsålen som strammer seg litt av og til. Er sikkert veldig individuelt om det virker eller ikke, men for meg har det iallefall fungert godt og vil absolutt anbefale å gi det et forsøk! Må legge til at jeg får massasje av min kjære samboer nesten hver kveld også da!!
Mamma til 2nydelige små<3 Skrevet 7. oktober 2010 #7 Skrevet 7. oktober 2010 hehe har akkurat samme problemet! det e Frøktelig plagsomt!!:-P skal prøv ulsokka å magnesium !!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå