Gå til innhold

22 uker og allerede vondt når jeg går...


Anbefalte innlegg

Kan ikke huske at det begynte så tidlig forrige gang. Smertene minner meg litt om sting-smerter (hold, hall.. mange navn). Noen ganger må jeg roe helt ned i snegletempo for at det ikke skal gjøre så vondt.

Er det flere som har opplevd dette så tidlig?

Fortsetter under...

Gjest LilleDina +spire  + 2englebarn

et sukk av et "velkommen etter" her i fra...

 

Fikk antydning til hold smerter i uke 15, så ble de borte, også startet de opp igjen rundt uke 18 mener jeg det var, så her går det i rolig tempo. Tok det opp med jordmora mi, og hun sa det kunne komme så tidelig, da div involder flytter på seg for å gi plass, og inntil kroppen blir vandt til det nye, så kan det virke litt sånn på kroppen. Vet ikke om det er sånn dere har det? Eller om dere tenker på hold på en annen måte?

ta en tur til kiropraktorn,så kan han hjelpe dersom noe på ordnes på.

Gikk med vondt hele (HELE) første svangerskap,fordi noen hadde kommentert at man overhode ikke måtte dra til kiropraktorn når man var gravid,men da jeg snakket med en meget dyktig kiropraktor så sa han at det bare var tull og at de hadde mange metoder for å hjelpe gravide med div. rygg/bekken plager..

Mitt første symtom med nr. 1 var faktisk bekkenløsning!

(¨åjada,fant ut veldig sent at jeg var gravid...)

=)

lykke til!!

 

PS: legg et silkelaken i senga slik at det er lettere å snu seg,pluss ha en diger pute/dyne mellom beina om natta,da ligger dere mere stabilt og bekken/rygg får pause..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...