Carina har to små gull Skrevet 6. oktober 2010 #1 Skrevet 6. oktober 2010 Det er min siste dag her inne idag, i morgen er jeg 12+1 og tilhører 2 trimester. Kanskje kan jeg endelig begynne å glede meg over at jeg skal bli mamma i april. Har ny ultralyd om 2 uker zå blir spennede å se om jeg får forsette eller om jeg må avbryte. Takker for ei hærlig stund sammen med dere, jeg venter på dere alle på andre trimester.Takker så masse for støttende ord når jeg trengte å høre de. Mange klemmer fra Carina.
Gekko83 Skrevet 6. oktober 2010 #3 Skrevet 6. oktober 2010 Masse lykke til!!! Blir så deilig å endelig komme over i 2. trimester ;-) Jeg er også 12+1 i morgen ☻
3 små!:) Gutt, gutt og jente! Skrevet 6. oktober 2010 #4 Skrevet 6. oktober 2010 Masse, masse lykke til og god tur videre:)
Mamma 2011 og 2012 Skrevet 6. oktober 2010 #5 Skrevet 6. oktober 2010 jeg er like langt på vei som deg. men jeg lurer på en ting. du sier du går over til andre trimester i morgen. men på terminberegningen min, står det at 2 trimester starter i dag. gjør det det hos deg og?
☆Meg og lille snuppis+knerten☆ Skrevet 7. oktober 2010 #6 Skrevet 7. oktober 2010 Kjære Carina - så deilig å endelig ha bikket over til 2 tri - jeg følger etter om ca 12-13 dager, grattis vennen min ) Er 10+2 i dag, så har ett par uker igjen her jeg da... Klem fra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå