bamsemomsen Skrevet 4. oktober 2010 #1 Skrevet 4. oktober 2010 hei klør i fingrene eter å handle litt til den pittelille.. hvor tidlig begynner dere?
Mazza** Skrevet 4. oktober 2010 #2 Skrevet 4. oktober 2010 her blir det ikke no handling før etter ordinær ul....hvis den viser gutt, er det bare å dra frem alt jeg trenger fra loftet...blir det jente....DA SKAL JEG SHOPPE!!!! hehe Sist benyttet jeg ventetiden med å sy litt....vugge til å henge i taket, "voksipose" og pute til vogna....det er jo litt morsomt det også...ikke bare kjøpe liksom
Anonym bruker Skrevet 12. oktober 2010 #3 Skrevet 12. oktober 2010 Kanskj litt spesielt, men.. Je har begynt å handle bleier..!! Det er jo bare en brøkdel av prisen nå med kiwi sin bleieavtale ifht til det det blir etter jul, så da blir det mange penger å spare og deilig med et lite lager! men jeg er kanskje den eneste Eller så drøyer jeg litt med resten, kanskje over jul!
løveprinsen <3 Skrevet 12. oktober 2010 #4 Skrevet 12. oktober 2010 Har også tenkt å kjøpe litt bleier. Det er jo kjempelurt. Ellers blir det nok åg vente til etter ordinær ul. Har en gutt fra før, så sier som "mazza" blir det jente skal det shoppes:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå