Gå til innhold

Herlig!!!


Gjest <3Barn&Engler<3

Anbefalte innlegg

Gjest LilleDina +spire  + 2englebarn

Sitter å ser tv, mens jeg titter her inne... Lener meg tilbake og stryker over magen, fra toppen og ned til skambenet, når hånden ligger like over skambenet, så kommer et spark, ikke unaturlig, MEN, jeg kjente sparket mot håndflata! :-D Så herlig!!! Gleder meg masse til den lille gutten blir enda sterkere, og til faren hans er hjemme og får muligheten til å kjenne det også <3 Kommer til å gå i lykkesrus resten av dagen! :-D

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142392206-herlig/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gratulerer med den fine opplevelsen:)

 

Hadde den same i går kveld, jeg lå på sofaen og slappet av og kjente han sparket langt ned på venstre side. Min samboer var i nærheten og kom raskt og la hånden sin der og kjente spark for første gang:)

 

Hver gang vi har prøvet før, har lille Sprell sluttet og sparke når han har lagt hånden sin der:)

 

Klem

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142392206-herlig/#findComment-142392222
Del på andre sider

Gjest LilleDina +spire  + 2englebarn

Forstår jeg godt Sara81 :)

 

Er selv 21+4, så er jo tidelig ute, men har kjent liv/spark fra han siden uke 13+3, og har da kjent det dagelig siden da :) Så han er en sterk liten krabat, SFmålene mine er noe større enn normalen, var på kontroll i uke 18+4, og da var livmora på størelse med livmor på ca 23 uker, har fått beskjed om at dette er pga mye fostervann :) Så han har god plass på å turne rundt her inne :) Jordmor mener det kan være grunnen til at jeg kjente det så tidelig :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142392206-herlig/#findComment-142398808
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...