nr 4 i magen på overtid Skrevet 1. oktober 2010 #1 Skrevet 1. oktober 2010 Da har jeg bare 100 dager igjen jeg også Synes tida går veldig fort. Gleder oss masse til lille tutta skal komme. God helg alle sammen ))
Ella <3skatten min<3 Skrevet 1. oktober 2010 #2 Skrevet 1. oktober 2010 Signerer her - jeg har også 100 dager igjen i dag Skal bli så morro å få treffe vesla vår, er førstegangs så dette er helt nytt for oss, men veldig etterlengtet <3
Lillemy89 Skrevet 1. oktober 2010 #3 Skrevet 1. oktober 2010 jeg har nå igjen 94 dager til lille prinsen vår skal komme ut jeg gleder meg kjempe masse, men syns tiden går veldig sakte. det er første mann, så alt som skjer er kjempe spennede . lykke til videre med de neste 100 dagene og kos deg masse. god helg
Dette er lykken på jord! Skrevet 1. oktober 2010 #4 Skrevet 1. oktober 2010 Gratulerer!!! Det er en herlig følelse å nå små milepæler. Jeg har 115 dager igjen til det er min tur til å rope det ut her i forumet.
Adrianne1 Skrevet 1. oktober 2010 #5 Skrevet 1. oktober 2010 100 dager igjen i morgen Det går da fremover.... hehe Ha en strålende helg!!
❤lilleprinsentilmamma❤ Skrevet 1. oktober 2010 #6 Skrevet 1. oktober 2010 Hei, jeg har 100 dager igjen i morgen:-) weeee! Jeg må si, at jeg synes tiden har gått fort hittil!.....men når det nærmer seg termin, så har jeg fått litt følelsen av og hørt fra andre, at det kanskje kommer til å gå ganske tregt!?! God helg og for de som har høstferie , god ferie!
nr 4 i magen på overtid Skrevet 1. oktober 2010 Forfatter #7 Skrevet 1. oktober 2010 Det er snart jul og alle forberedelsene det medfører:) Jeg tror tida går kjempefort fram mot terminen. Lykke til videre alle sammen, kos dere:) God helg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå