jentahans Skrevet 1. oktober 2010 #1 Skrevet 1. oktober 2010 Når jeg prøver bestille slike gratis pakker fra lindex og apoteket får jeg bare at det er en gang pr hustand. så når jeg da fikk med min første mann på to år så får jeg ikke nå altså?? TEIT!
lissiliz❤tassen❤lillesøster Skrevet 1. oktober 2010 #2 Skrevet 1. oktober 2010 Leste en tråd i går om mange slike gratispakker. Så trykket på de jeg ville ha og tenkte at nå skal jeg bestille. Men da får jeg til svar at din mail add er allerede registrert oss hos. Er teit ja at man ikke får det til nestmann
HegeAE Skrevet 1. oktober 2010 #3 Skrevet 1. oktober 2010 Ein skal få det til kvart barn ein får slik eg har lest før. Så eg reknar med at eg får Liberopakka og dei andre. Rimipakka klarer eg ikkje å registere ein gang til fordi eg er registert der frå før av.
Jentebaby 2011 Skrevet 3. oktober 2010 #4 Skrevet 3. oktober 2010 Det står også at man må sende mail evt. ringe å få de til å slette deg fra databasen slik at du kan registerer nummer 2. Så man skal kunne fåt til alle barn man får. Bare ta kontakt med de:)
liberobleier Skrevet 3. oktober 2010 #5 Skrevet 3. oktober 2010 Jeg bruker mail adressen til samboer og det funker fint. Enkelt og greit
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 3. oktober 2010 #6 Skrevet 3. oktober 2010 husk å hamstre bleier hos coop da. Coop sine egne bleier som kom best ut test koster nå bare 4.50 per pakke(med coop-kort rabatt) og det er ca. 50 bleier i en slik pakke. Vi har brukt coop sine bleier i et par mnd nå og er veldig fornøyde. Så vi skal nå hamstre til minstemann!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå