tulla<3sep2010 Skrevet 28. september 2010 #1 Skrevet 28. september 2010 Ondag for en liten uken siden kom tulla med planlagt ks. Keisersnittet var en kjempe fin opplevelse bortsett fra at de slet med å få satt spinalbedøvelsen, så det ble 3 forsøk før de fikk satt den. Ganske ondt det, men gikk nå fint til sist! Ellers så var det fantastisk å høre skriket med en gang hun ble hentet ut! Var oppe å gikk flere ganger samme dag før etterriene kom på kvelden, å hjelpes! Var ikke forberedt på de, men det var den ene natta og etter at de hadde gitt seg så så har formen vært upaklagelig og vi fikk reise hjem 4 dagen:). Nå koser vi oss hjemme alle sammen og hun er bare kjempe snill til nå. Masse lykke ønsker sendes til dere som går å venter:)!
Gravid30 *Har født ei datter* Skrevet 28. september 2010 #2 Skrevet 28. september 2010 Åååå..Gratulerer så mye med prinsessa di:=)) Også så bra at formen din er fin etter å ha tatt keisersnitt:=) Kos dere masse nå:=)
Rosa Mirabella Skrevet 28. september 2010 #3 Skrevet 28. september 2010 Gratulerer med prinsessen! Så bra at alt gikk greit for seg:)
Lizz27 Skrevet 28. september 2010 #4 Skrevet 28. september 2010 Gratulere så mye!!! Finnes ingenting bedre en å se babyen sin for første gang. Jeg ble helt slått i bakken av overveldene følelser. Tror aldri jeg kommer til å oppleve noe lignende igjen. Kos deg masse med lille nurket
cadence Skrevet 28. september 2010 #5 Skrevet 28. september 2010 Gratulerer så mye med jenta:) Kos dere:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå