Billie Jean Skrevet 27. september 2010 #1 Skrevet 27. september 2010 Mulig jeg har brukt litt for utvannet urin, men jeg får bare svaaak strek, både i dag og i går. Hvor sterk strek skal man ha? Blir den sterkere? Må nevnes at jeg har hatt en SA, så det er sikkert kluss i systemet. Jaja, pu--inga er jo ikke bortkasta uansett;)
FIFFI *nybakt 2barnsmamma* Skrevet 27. september 2010 #2 Skrevet 27. september 2010 på billigtester er det alltid svak strek der. Når den blir like sterk, eller sterkere enn kontrollstreken, DA vil eggløsning skje innen 24-36 timer
Billie Jean Skrevet 27. september 2010 Forfatter #3 Skrevet 27. september 2010 Takk Fiffi:) Første periode jeg prøver el-tester, så det er greit å få høre fra noen som har erfaring.
Happy87 Skrevet 27. september 2010 #4 Skrevet 27. september 2010 Jeg har hatt to streker på el-testene i nærmere 4uker nå, med sterke streker og svakere streker..Sist gang den var på topp var forrige søndag og mandag..(hadde en topp 2uker før det også) så håper virkelig det var el forrige helg..Har blitt svakere gjennom hele uka, men ble mye sterkere igjen idag:/ Leste på denne siden: http://www.pernille.info/faq_egglosningstest.htm og begynner nå å bli redd for at jeg ikke har hatt eggløsning i det hele tatt.. Det jeg skal frem til er at jeg har opplevd at den blir sterkere (og da flere ganger) så du må bare fortsette å teste så blir den nok sterkere etterhvert.. Håper vertfall du slipper det surre som jeg opplever..
FIFFI *nybakt 2barnsmamma* Skrevet 27. september 2010 #5 Skrevet 27. september 2010 første pp for meg og jeg prøver de Har søkt opp samme informasjon som deg Bare svake tester til nå, men jeg tester hver kveld. Håper det er nok
Happy87 Skrevet 27. september 2010 #6 Skrevet 27. september 2010 Må slenge på at jeg ikke har hatt mensen siden 21. juli (sluttet på pilla 15.juli) så kroppen min er sikkert litt i ubalanse.. Begynte etterhvert å teste etter el og fikk da disse resultatene..Hvis dere har mer stabile sykluser så er det lettere å stole på deres tester..
Miann Skrevet 27. september 2010 #7 Skrevet 27. september 2010 Jeg har testet i ei uke nu, og har fått svake streker hele tiden.. har blitt mer synlig for hver gang, men idag var det ingen tvil, idag var streken kraftigere enn kontrollstreken ! Du ser det når det er sånn, det gjorde iallefall jeg Det er ikke tvil når den er positiv! Lykke lykke til
Billie Jean Skrevet 27. september 2010 Forfatter #8 Skrevet 27. september 2010 Jeg har sett innleggene dine, og synes så synd på deg Happy! Må være usigelig irriterende og frustrerende å vente på mensen! Setter jo alt på vent da...! Får håpe tanta eller en positiv test innfinner seg snart så du får klarhet i dette surret!
mamma til twins Skrevet 27. september 2010 #9 Skrevet 27. september 2010 Jeg har tatt en del tester og har også slitt med å få sterkere strek enn kontrollstreken. Men har alltid fått to streker rundt det jeg tror er min eggløsningstid, testene har vist kun en strek utenom disse dagene. I dag testet jeg igjen tilnærmet lik to like sterke sterker, men ikke like sterk som kontrollstreken..... Men, i dag tok jeg i tillegg en CB-test og den var knall positiv, og det er jo en test jeg stoler maks på. Så vet ikke jeg...
Billie Jean Skrevet 27. september 2010 Forfatter #10 Skrevet 27. september 2010 Høres ut som jeg må vente på sterkere strek. Men når på dagen tester dere? Og drikker dere ikke noe et visst antall timer før testen?
Happy87 Skrevet 27. september 2010 #11 Skrevet 27. september 2010 Takk for koselig innlegg Billie jean.. Føler jeg syter og maser mye, men jeg har ingen andre å prate med.. Samboeren er nok like frustrert som meg, men skal jo være barsk da og sier det er greit, "vi tar det som det kommer"..Er ikke da like greit å få ut frustrasjonen min til han.. Du får ha lykke til med videre testing:)
Miann Skrevet 27. september 2010 #12 Skrevet 27. september 2010 Jeg har testet meg til ca fast tidspunkt hver dag (rundt 17-18.00) og har bevisst ikke drukker mye eller gått på do noen timer før jeg skulle tisse Det er vel det som er anbefalt, å ikke bruke morgenurin såklart.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå