Gå til innhold

Feiring av 2 års bursdag :)


Anbefalte innlegg

Hei!

I midten av neste mnd skal lille tulla ha barnebursdag for aller første gang, og jeg lurer fælt på hvor mye jeg skal stelle istand?

Hva har dere pleid å gjort når så små skal ha barnebursdag? Jeg har satt opp at dagen varer fra 14-16, tenkte kanskje at 2 timer var passe tid.....? Og at det derfor er litt liten tid til å presse inn både mat, kaker, lek og gaver *puh*. De blir heldigvis (!!!) ikke så mange barn, men tenker nok at de 6 som er invitert er nok :))))

 

Men om jeg så finner ut av at jeg vil ha noe mat, det vil ikke være så lenge etter at hun har våknet fra luren sin, at bursdagen begynner.... Hva har dere gode erfaringer med å servere? Går det fortsatt bare i pølser? Minnes egne barnebursdager, men der er jo 20-30 år siden nå - hehe :))))

 

Tar mer enn gjerne imot ALT av tips, fra pynt til mat, til kaker og mer praktiske ting :))))

 

Må også si at jeg gleder meg veeeldig masse :)))))))

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142372294-feiring-av-2-%C3%A5rs-bursdag/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Her er det ikke vanlig med barnebursdag enda når de bare er 2 år. Noen inviterer til 4- og 5-årsdag, men de feste venter til skolen har starta.

 

De fleste spiset kanskje middag når de kommer hjem fra bursdagen, men noe oppskåret frukt, vafler og en sjokoladekake/muffins må vel være nok? Så får de bruke resten av tida på å leke sammen?

 

Jeg er kanskje litt festbrems da, hehe;)

Barna her skal tidlig krøkes, serru! Hehehe :)

Jeg tenkte først å la maten være, og tror kanskje jeg holder meg til det. Satser heller på å få i henne en stor og god lunsj før hun sover :)

Men ellers blir det kake,saft, ballonger og andre ting.... Hehe :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...