Lillefisk Skrevet 27. september 2010 #1 Skrevet 27. september 2010 Jeg greide å glemme å stappe pinnen inn i digiboksen når jeg tissa på pinnen. tok den inn etterpå men da kom det bare feilmelding. tok pinnen så ut og der var det to streker som nesten var like sterke. kan jeg toke det dithen at jeg har eggløsning nå??
SurreGuri Skrevet 27. september 2010 #2 Skrevet 27. september 2010 Haha, godt at det ikke bare meg som surrer med disse testene Hmm, nei, jeg har egentligt ikke peiling, sliter litt selv med disse testene.. Har du ikke flere tester liggende? Eller så kan du for å være på den sikre siden hoppe i høyet i kveld, og ta en ny test i morgen, da er du liksom "safe"?
snuppo Skrevet 27. september 2010 #3 Skrevet 27. september 2010 den jeg har er ganske så fin, da kommer det opp et smilefjes om jeg har eggløsning:-)
Me&Mine Skrevet 27. september 2010 #4 Skrevet 27. september 2010 Jeg har testet de siste 6 dagene med en slik test. De fire første var den negativ, da var det to streker på pinnen når jeg dro den ut, en sterk å en litt svakere. De to siste dagene har den vært positiv, da var strekene akkurat like sterke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå