mamsen & guttaboys Skrevet 24. september 2010 #1 Skrevet 24. september 2010 bli en nattspiser...huff.....:s liker ikke (!!) har ligget våken en time nå og vridd meg, magen bare romsterte og gnålte, så ¨nå sitter jeg her og goffler i meg brødskiver og stor glass med melk. føler meg som en av de gravide som man ser på film, sitter oppe om natten og bare stapper i meg:) hahaha.... flere nattspisere her???
Sesilia Skrevet 24. september 2010 #2 Skrevet 24. september 2010 Hvis jeg er mye våken på natta, blir jeg nødt til å spise et eller annet, for jeg blir så skrekkelig sulten av å være våken... Blir som oftest frukt, da, gidder ikke lage noe
Oppnedx2 Skrevet 24. september 2010 #3 Skrevet 24. september 2010 Hadde jeg bare vært på dataen skulle jeg ha svart deg:-Djeg var oppe å spiste ei skive nugatti (lett å lage) kl 5! hehe
Baby Bliss Skrevet 24. september 2010 #4 Skrevet 24. september 2010 Jeg spiser som regel en halv banan hver natt... bare for å døyve verste sulten!! Trodde heller aldri jeg skullle bli en nattespiser! Men når man står opp 2-4 ganger for å gå på do hver natt blir det jo lett for at man blir litt sulten etter hvert! Uansett godt å høre at man ikke er den eneste nattevandreren blandt de gravide!
bamali 2rosa og 1blå Skrevet 24. september 2010 #5 Skrevet 24. september 2010 Jepp!!!! Hørtes ut som meg ja:D Godt med nattmat:))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå