Gå til innhold

Jippiiiiii - 8+0 i dag, neste delmål er om 4 uker, altså 12+0 :)))


Anbefalte innlegg

Såååå deilig å ha nådd 8+0 i dag - syntes disse ukene på 1 tri er såååå utrolig trege - håper de neste 4 ukene mot 12 uker går fort!!!

 

Vært på tidlig UL, mandag for 1 uke siden og der var det liv!!! Fikk med bilde hjem :)

Koselig å ha ett bilde slik at en kan ta det frem og mimre over at det var liv når dette bildet ble tatt!!!

 

Ønsker dere alle sammen en riktig, riktig fin tirsdagskveld!!!

 

Stoooor klem fra en som er glad i dag ;)

Fortsetter under...

Gratulerer med oppnådd første delmål!!! Det er fantastisk å få oppleve det! Å spesielt godt er det å oppleve når man har strevd litt med å nå det ;)

 

Kos deg med den gode følelsen - og kos deg videre :)

Gratulerer!! Gleder meg også til 8+0 og 12 uker! Er 7+5 nå...

 

Helt utrolig hvor tregt tiden går nå! Blir nesten gal av det. Syns jeg har vært gravid i evigheter og så er jeg fortsatt i 7. uke! Må liksom sjekke kalenderen innimellom for å se at jeg ikke har telt feil. Hehe.

 

Koselig at du har fått se spiren allerede :)

Annonse

juhhuu deg å meg kjære snuppis;)

var til legen idag å han satte meg til termin 05.05.11,så er også 8 uker idag. Så får vente å se til ul om det stemmer:)

ja de neste 4 ukene burde gå fort som vinden,har enda mange å fine symptomer på graviditeten som jeg har hatt hele veien,så er veldig rolig å tenker positivt:)

Heldige du som har fått se spiren leve å ha det fint,jeg skal jo vente me ul til uke 12 når jeg kan ta det utenpå for vil ikke ta innvendig pga mye snakk ifra jordmødrene at de ikke liker det,men syns det er greit om man bekymrer seg mye,å til nå har jeg vært rolig å koser meg mest.

Men blir jeg for bekymra før uke 12 da skal jeg å få meg enn innvendig en:) bedre det enn å gå rundt å bekyme kroppen av seg.

kooos deg masse me spiren å nyt det,det gjør jeg:)

krysser alt for meg å deg<3

klemmer:)

Gratulerer så mye, er så utrolig koslig å høre at alt går som normalt:) Denne gangen er det endelig din tur, og det fortjener du så utrolig mye! Kos deg masse med magen og den gode følelsen, nyt hver eneste dag! Masse masse lykke til!

 

 

Så herligt!!! Jeg må inn her og følge med på deg, vet du :0)

 

Var på UL selv i dag. Endelig. De siste ukene har gått så ufattelig tregt. Var bare ca 5+4 sist, så da fant han ikke noe liv. Ble så bekymret. I tillegg begynte jeg å småblø og spotte sik som sist dagen etter UL...

 

Men i dag ble jeg estimert til 8+0 og termin 7. mai. Hjertet banket flott og plassering i livmor er fin. Er såååå lettet og glad. Han lyst å fortelle det til hele verden, mne vi nøyer oss med nærmeste familien.

 

Jeg fikk og bilde i dag. Haha, lille klumpen ;0)

 

Får innkalling til ny time i uke 12. Den fikk jeg viss jeg hadde lyst selv. Juhu, gjett om!! Ordinær UL er 6. desember. Det blir stas!!! Alt skjer hos gynekolog. Synes han er veldig flink og alltid positiv, men realistisk.

 

Kose deg videre denne uken :0)

Gurimalla!!! Er det alt gått 8 uker, sier jeg!!! Ja nå skal det endelig gå bra! Etter uke 8 er sjansen meget liten for at ting går gale. Snart er du på 2-tri, jenta mi!!! Ønsker deg masse lykke til videre selv om jeg VET at dette går helt fint. Gleder meg stort til vi skal treffest hele gjengen om ett års tid når alle barna er vel ute. Stooor klem.

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...