romsa Skrevet 20. september 2010 #1 Skrevet 20. september 2010 Jeg lurer på hvilke luer jeg trenger i starten, både til hjemreisen og til bruk i november/desember. Holder det med tynne ull-luer under f.eks. dress med hette, eller må man ha "pelsluer" eller lignende saker for å sikre varmen?
nurknr3<3 Skrevet 20. september 2010 #2 Skrevet 20. september 2010 vi brukte hjemmestrikket lue i babyull! kan absolutt anbefales!
Anonym bruker Skrevet 20. september 2010 #3 Skrevet 20. september 2010 Du får utlevert en tynn boumllslue på sykehuset de første dagen(e). På hjemreisen brukte jeg tynn bomullslue i bilen, men hjemmestrikket utenpå. Og når jeg skulle ut etter jeg var kommet hjem brukte jeg tykk ulllue fra feks Kivat. Ull er ikke tull =) og vindtett =)
osima venter 2 små Skrevet 20. september 2010 #4 Skrevet 20. september 2010 Vi har kjøpt tynn ull lue til å ha på sykehuset og bruker den da under en tykkere lue ute. Mesteparten av varmetapet til de små er jo på hodet, så jeg tar heller litt for mye enn for lite
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå