Gå til innhold

2 spm :)


Anbefalte innlegg

Er i uke 19 nå, og kjenner ingen tegn til liv. Når skal man begynne å kjenne liv?

 

Vet at jeg kjente de første sparkene i første svgskp ca i uke 16. Men som de sier, er jo ingen svgskp like. Noen som har gått like lenge uten å kjenne noe?

 

Så et spm til. Får slike dager hvor jeg får akutt kvalme, selv om jeg er over den kvalmeperioden. Ble kvitt kvalmen for ca 5 uker siden, men noen dager kommer den heftig tilbake noen timer ila dagen. Er det også normalt eller? Og når går dette sånn ca over?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142328730-2-spm/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Når man kjenner liv første gang kommer litt an på hvordan morkaka ligger. Om den er foranliggende, kan det gå mye lenger tid før en kjenner liv, enn om den ligger bak.

 

Når det gjelder kvalme, har jeg null erfaring, men jeg vet om flere som sliter med tilbakevendende kvalme hele svangerskapet... :-(

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142328730-2-spm/#findComment-142328736
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...