Lilletrille,<3 Skrevet 11. september 2010 #1 Skrevet 11. september 2010 Har tidligere fått innvendig ultralyd, og tatt hormonprøver som så fint ut. Samboer har bra kvalitet på svømmerne. Og har vært gravid en gang, men mistet, så hun trodde ikke egglederne var tette pga det. Men så lurer jeg på hva som kan sjekkes videre?? Er det noe spesielt jeg bør spørre om? Har kort lutealfase, og spotter fra 5-6 dpo. Noe som kan gjøres i forhold til det? Setter pris på svar:)
Gjest Skrevet 13. september 2010 #2 Skrevet 13. september 2010 Hei Har vært gjennom det samme nå nylig, i forrige uke så var vi på røntgen for å sjekke om egglederne mine er som det skal være. Dette måtte vi gjøre før det evt blir aktuelt med noe hormonkur, som da er neste ledd for oss. Fikk vite at en slik røntgen-undersøkelse kunne resultere i graviditet siden man "åpnet" egglederne litt. Vi spurte om medisinbruk (da vi er kronisk syke) kunne ha noe å si, ellers synes jeg vi ble informert om det viktigste av legen og gynekologen. Lykke til Mvh
Lilletrille,<3 Skrevet 15. september 2010 Forfatter #3 Skrevet 15. september 2010 Tusen takk for svar:) Da gleder jeg meg litt til å få kommet igang. Tror du det har noe å si at jeg går til privat gyn? Må kanskje innom legen uansett? Lykket til du og!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå