Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har vært på kontroll i dag, og glemte selvsagt å spørre jordmor om det.. Slimproppen har begynt å løsne siste 2-3 dagene, ikke kommet så mye, men var litt blod i slimet for 2 dager siden.

Men har siste uka hatt mye gul-grønn ganske tykk utflod..Hva er det og er det normalt?

Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Farget utflod kan være tegn på betennelse.

Det må ikke være det, men kan være det.

Jeg hadde nok nevnt det for lege/jordmor umiddelbart.

Skrevet

Jeg har hatt gult/hvit/gjennomsiktig og til tider grønnaktig utflod og slim siden rundt uke 30 (er 37+2) og jordmor sa at så lenge jeg ikke hadde noe ubehag var det ingenting å bry seg om... MEN, hadde nok tatt en ekstra tur å spurt henne hvis jeg var deg, bedre å spørre en gang for mye enn en gang for lite ;)

Skrevet

Flate Linda.... 37+2 nå...-Ikke lenge igjen til frøkna kommer nå :)

Skrevet

Hehe nei 21 dager til termin :D Gikk rundt med en litten tass på 3 mnd i dag (VELDIG praktisk med stor mage, for når jeg gikk rundt satt han på magen min og jeg trengte bare å større han) og kjenner at tålmodigheten min begynner å forsvinne ja hehe er klar til å få henne ut :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...