Anonym bruker Skrevet 5. september 2010 #1 Skrevet 5. september 2010 jeg har vondt i magen .. spess øverst på sidene av magen . skikkelig strekker og strammer. kan det være vokse smerter??
Sannali Skrevet 5. september 2010 #2 Skrevet 5. september 2010 Kanskje det er de første kynnerne du kjenner? Kommer smertene i tak og holder en stund? Mine kjennes ut som om jeg plutselig opplever at trykket faller under en flytur, men bare i magen... Skjønner? Opplever ikke det som spesielt smertefullt, men dersom man ikke har gjort seg kjent med dem kan det bli litt skummelt i begynnelsen.
wenche88 Skrevet 6. september 2010 #3 Skrevet 6. september 2010 kjenner også av og til at d på en måte strekker litt i magen.. kjennes ja i grunnen litt ut som at magen strekkes.. min konklusjon på mine opplevelser er i værtfall at magen vokser.. =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå