Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har målt hcg nivået mitt til 188 på rugedag 12 inkl. insettingsdagen, noen som vet om dette er ok?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg vet ikke så mye om dette,men ved naturlig befruktning er som regel hcg på 100 på dag 14,altså d som skal være første menssdag ellers..så d høres jo bra ut,skal jo fordible seg hver andre dag,så regner med du hadde 300 og noe dag 14,og d er jo mye ;) jeg hadde forøvrig 885 da jeg ble testet,men d var 5uker.. :)

Skrevet

Takk for svar, godt å bli roet ned litt. Lykke til videre <3

 

Skrevet

:) ingen problem:) ta d bare helt med ro du og lykke til,til deg å=)

klem*

Skrevet

Prøver å roe ned, men kjenner jeg er litt engstelig etter 1 ma og en sa. Prøver så godt jeg kan og glede meg over at jeg faktisk er gravid. Dette er med prøverør, så er jo et lite under.

 

Hvor langt er du på vei?

Skrevet

Ja jeg skjønner d,må bare få god oppfølging og slapp av,stress ned! d er viktig,ei venninne mista igår,pga stress..så d er viktig å roe seg litt med d:)

jeg er 7+2 nå=) du er rundt ikm eller? alt går bra ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...