mamma til lillingen Skrevet 2. september 2010 #1 Skrevet 2. september 2010 Tar du tilskudd av vitaminer eller mineraler av noe slag i forhold til graviditeten? Jeg tar ingenting, men drikker mye melk med D-vitamin, og tar c-vitamin i disse forkjølelsestidene for å unngå å bli syk. Tok folat og noen andre (sånn pakke med 3-4 tabl. daglig) i begynnelsen av svangerskapet. Tenker på om det er noe jeg bør ta, som bare er til fordel for barnets utvikling.
anna_duck Skrevet 2. september 2010 #2 Skrevet 2. september 2010 Noni-juice og sambo kjøpte tranpiller til meg. Ellers går det i fersk frukt og grønt, fet fisk til middag ofte og mat laget fra bunnen av - minst mulig ferdigmat ;-)
Sannali Skrevet 2. september 2010 #3 Skrevet 2. september 2010 Har veldig tro på Omega 3 i svangerskapet og å få babyen på tran så raskt som mulig, her i huset heter det TrylleTran og jenta mi på 2,5 tar den med glede:) Tar selv Omega 3, multivitamin (solaray), C-vitamin og sink i kombinasjon samt jern to ganger i uken. Jern kun når jeg er gravid, resten hele året.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå