Gjest Skrevet 2. september 2010 #1 Skrevet 2. september 2010 Da melder jeg meg inn her:) Egentlig termin i morgen, men prinsen kom mandag formiddag! Vi koser oss ennå på pasienthotellet og prøver å løse amme/pumpe/mme/flaske-kabalen da han er litt svak pga gulsott.
Nordlandnøtta Skrevet 2. september 2010 #2 Skrevet 2. september 2010 Velkommen skal du være, og gratulerer med babyen Ikke noe denne gulsotten, min hadde det og... Trompa i han puppen mye, slik at han skulle få rikelig å drikke... Lykke til..
K ♥ tærten Skrevet 2. september 2010 #3 Skrevet 2. september 2010 Hei og velkommen hit Jeg fødte også før termin - 2 uker. Min lille gutt fikk også litt gulsot og det har vært litt slit med ammingen fordi han er litt slapp. Fortsatt er det mye pupping gjennom natta så ikke allverdens av søvn nei Er en ny tilværelse man må venne seg til og har ikke bare vært en dans på roser med ny baby i huset - men han er til å spise opp også Hihi Lykke til og vi følger vel hverandre videre her
Nikki 75 Skrevet 3. september 2010 #4 Skrevet 3. september 2010 Gratulerer med lille poden! Håper han blir frisk og rask igjen i en fei! Må bare si med en gang at du ikke må la deg stresse for mye med dette ammestyret, hvis det er blir vanskelig, så er det ikke krise å gi mme eller melk fra melkebanken. Ikke sikkert du har noen problemer i det hele tatt, men jeg slet meg nesten ut på barselhotellet pga ammepress, så jeg ville bare advare )
Hjertelyd & Knøtteline Skrevet 4. september 2010 #5 Skrevet 4. september 2010 Hei, så hyggelig at du er her! Vi fødte vel omtrent samtidig, synes jeg å huske. Synes dette forumet er genialt, har fått svar på utrolig mye allerede. Om det er mye å lure på når man er gravid så er det 1000 ting mer å bekymre seg over når baby faktisk er ute! Vi slapp heldigvis unna gulsotten (så godt som i alle fall) men har allerede hatt en runde øyekatarr. Prøv å gå til legen med en 6 dager gammel baby som ikke har fødselsnr... Legesekretærer er i grunn det verste jeg vet ("det går jo ikke an å registrere henne her da" - hva mente hun at jeg skulle gjøre? tinge folkeregisteret til å jobbe raskere??) Blir fint å følges videre også, synes jeg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå