Gå til innhold

NAN 3


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det står morsmelkerstatning basert på melk på 1 og 2 mens på NAN 3 står det tilskudd basert på melk. Her har mini vært dårlig i magen i 3 uker, men tror det er bare tennene som er årsaken.

Noen som har opplevd at magen blir dårlig ved overgang fra 2 til 3?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har faktisk aldri hørt om noen som har begynt på nan3. Har flere jeg kjenner som skulle gå fra 1 til 2 og da fikk de problemer med magen. De måtte bare gåt tilbake til 1 igjen!

 

Selv har jeg ikke byttet over fra 1 og komer heller ikke til å gjøre det. Begynte med fast føde istedet jeg og da trenger man ikke å bytte iføge hs.

Skrevet

Ser ikke helt poenget med nan3, forrigemann fikk lite nan2 fordi han begynte å gulpe så mye av det så tipper vi aldri går over fra 1 til 2 her. Etterhvert begynner vi jo med vanlig melk ved ettårsalderen.

Skrevet

Vi byttet til NAN 3 ved 10 mnd, ingen mageproblemer eller noe her.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...