Dina-lill Skrevet 31. august 2010 #1 Skrevet 31. august 2010 hei. Jeg har brukt pampers siden lille frøkna ble født. og er nå 6 mnd Men lurer på om det er noen som bruker libero, og er fornøyd med de bleiene? er jo 2 for 1 på rema 1000 på libero, men litt dumt å kjøpte to pakker og ikke bli fornøyd Håper på svar!
Gjest Skrevet 31. august 2010 #2 Skrevet 31. august 2010 Bruker kun libero vi =) Veldig fornøyd, brukte libero hele veien fra 0 - 2.5 år på førstemann og nå igjen på lillemor... =) Syns det lukter fryktelig urin av pampers... men det er opp å ned fra barn til barn... Prøv, kan jo ikke være værre enn at du finner ut at libero ikke er noe for dere =)
Vimse + gullene Skrevet 31. august 2010 #3 Skrevet 31. august 2010 tester begge hver gang vi går opp en str. pampers var best i begynnelsen, men de siste 2 str har jeg brukt libero. mindre lekkasje og bedre passform for lillegull
Dina-lill Skrevet 31. august 2010 Forfatter #4 Skrevet 31. august 2010 tusen takk for svar tror jeg prøver en pakke libero jeg da
ღMadame_mim ღ Skrevet 31. august 2010 #5 Skrevet 31. august 2010 Vi brukte pampers helt opp til nivå 4, men da synes jeg de begynte å lekke mer. Prøvde å bytte over til libero comfort 4 og er kjempefornøyd!! Ingen lekasjer så langt og passformen er kjempebra! Har vel bruk de bleiene i snart 3 uker tenker jeg!
Nikki 75 Skrevet 31. august 2010 #6 Skrevet 31. august 2010 Signerer augustjente (sin mor?). Vi brukte pampers, men de luktet så mye, og virket mye fuktigere enn Libero. Er nå på str. 4 og har aldri problemer med lekkasje.
Nynte Skrevet 31. august 2010 #7 Skrevet 31. august 2010 Vi bruker pampers, bruker vel den mini fra pampers nå. Er fornøyd, ingen lekkasjer, men etter 12 timer om natta, så er lillemann sånn fuktig på rompa når jeg skal bytte bleie. Kjennes ikke så deilig ut. Er det normalt? Uansett, må bytte til en større bleie nå, så da har jeg gått til innkjøp av pampers baby dry bare for å prøve.
Gjest Kira06 Skrevet 31. august 2010 #8 Skrevet 31. august 2010 Vi har også brukt Libero hele veien. Frøkna er nå 11,5 mnd, og bruker str 4 i "vanlig" bleie og str 5 i Up&Go. Har hatt veldig få lekkasjer, og har aldri vurdert å bytte merke.
AussieAnette Skrevet 31. august 2010 #9 Skrevet 31. august 2010 Jeg sverger til Landlord. Ingen holder på så mye væske som de..
MillaCamilla Skrevet 31. august 2010 #10 Skrevet 31. august 2010 Hei Vi brukte libero opp til str 3 og gikk deretter over til pampers pga lekkasje på natt (guttebaby). Ble overrasket da vi byttet, for pampers sine var så myke og tynne i forhold til libero. Mannen min kjøpte nettopp libero ved en feiltagelse og jeg synes de er mye stivere og tykkere enn pampers sine, så for kidden sin bevegelsesfrihet velger vi å bruke pampers active fit. Men libero sine fungerer jo helt greit.
ღLiamGulletღmars-10 Skrevet 31. august 2010 #11 Skrevet 31. august 2010 Brukte pampers til lille var 4 mnd, nå er han snart 6 mnd å nå går d bare i libero=) Syntes de minste liberobleiene var så stive.
*Frøken Lykkelig med ♂* Skrevet 31. august 2010 #12 Skrevet 31. august 2010 jeg er veldig fornøyd med Pampers! Sverger til de, siden jeg syns Libero bleiene er så stive:/
stearin Skrevet 1. september 2010 #13 Skrevet 1. september 2010 Jeg har prøvd begge i str 1 og 2. Libero bleiene er ganske harde til en liten baby (sammenlignet med pampers), men har også hatt det problemet som noen nevnte ovenfor, jenta mi er fuktig om morgenen. Kanskje ikke de beste, og slik noen nevner også, de lukter mer urin. Dessuten bretter kanten på pampers bleiene seg bak, noe jeg ikke liker. Libero sitter som et skudd! Til og med etter masse løfting, sparking, rulling osv. Eneste problemet er at libero sine bleier er så harde rundt beinan tenker jeg, pampers sine er jo bare deilige der:)
Gajsa Skrevet 2. september 2010 #14 Skrevet 2. september 2010 Har brukt begge deler, men nå går det i Libero, da hun hadde veldig mye lekkasjer med Pampers..
Eva_81 Skrevet 3. september 2010 #15 Skrevet 3. september 2010 Jeg liker Libero best. Brukte - og bruker fremdeles det til storesøster på 19 mnd. Til lillebror på 3 mnd liker vi også best Libero.
V.A.B Skrevet 3. september 2010 #16 Skrevet 3. september 2010 Libero er uten fuktighetskrem, derfor bruker jeg de eller Landlord.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå