Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Dere som har barn rundt den alderen og fortsatt ammer, hvor ofte ammer dere?

Jenta mi er ikke altfor interessert lenger og ammes kansje 1-2 ganger på dagtid+ nattapupp og morrapupp. Har ingen planer om å avvenne så lenge vi trives med amminga:) Spiser vanlig mat til frokost middag og kveld+frukt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Snuppa er litt over 9 mnd,og jeg ammer 4 ganger i døgnet. Om morgenen,før hun skal sove x2, og før hun legger seg. Har ikke sjangs til å få ammet henne hvis hun ikke er trøtt. Og er vi ute blant folk er det bare å glemme ammingen hvertfall..

Skrevet

Samme som dere over. Morgen og kveld og før han skal sove x 2. Han er drøye 9 mnd, men begynner å ikke ville sovne på ettermiddagen, så her spørs det hvor lenge jeg får ammet ham. Bare tatt noen få munnfuller nå de siste dagene før lagt våken. Går mot 3 ggr dgl ser jeg.. Jeg planlegger også å fortsette så lenge han vil, ser ut som han kommer til å venne seg selv av.

Skrevet

Morgen og kveld og 1-2 ganger i løpet av dagen. Lillemor er 11 mnd i dag.

Skrevet

morgenen:( han er helt umulig å amme om dagen, skjer for mye som han går glipp av:) ammer av og til om kvelden men han foretrekker flaske

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...