Gå til innhold

Noen som har anbefalinger av vognpose?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Med termin i september trenger jeg en vognpose som er god og varm. Har kjøpt Emmaljunga City Cross, men det er vel mange vognposer som passer til denne.

 

Noen som har tips? Og gjerne link til butikker som selger på nett.

 

Takk:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har brukt Odenwalder Holly dunpose til førstejenta og kommer definitivt til å bruke den samme til lillesøster også (har City Cross jeg og forresten). Denne posen er bare helt knall (fikk den anbefalt av mange her inne), fordi den er så god og varm, men likevel så mye lettere og nettere enn voksiposen og mange andre vognposer. Tar liten plass i vognbagen, men fordi den er så lang kan den brukes hele vognperioden, 3-årsalder ca (i starten skrønsjer man den bare sammen litt, ikke noe problem siden den er så lett og luftig).

 

Den har en glidelås i front, så kan enkelt zippes opp hvis man skal inn/ ut av butikker, pluss en genial snøring på toppen, slik at posen kan strammes tett rundt babyens hode hvis d er skikkelig kaldt eller mye vind. Blir derfor mye lunere enn mange av skinnposene; som ofte blir litt åpne i topp fordi de mangler denne snøringen. Bruker et lammeskinn i bunnen av vognbagen, som ekstra isolasjon.

 

Her er den;

 

http://www.barnashus.no/nettbutikk/detaljer/ut-pa-tur/vognposer/odenwalder-dunpose.html

 

 

Skrevet

Tusen takk Lykkeli:-) Har faktisk sett på den så supert å høre at noen anbefaler den.

Skrevet

Hei.

I min jakt på gode vognposer fant jeg denne bloggen:

http://secretlifeofsusanne.blogspot.com/search/label/vognposer

 

Etter å ha lest Susannes tips har har jeg kjøpt inn vognposen 7AM infant. Under finner du link til hjemmesiden deres pluss hjemmesiden til der jeg kjøpte vår på tilbud. Vi har kjøpt størrelse medium. Den passer perfekt til Bugaboo Camelon barnevogna. Pluss alle andre plasser den kan kombineres med, f.eks. barnesete til bilen, sporstvogner etc. Altså en vognpose som kan brukes lenge. (håper jeg...) Har termin nå om 14 dager og har derfor kjøpt denne vognposen fordi den kan brukes høst og vinter.

 

http://7amenfant.com/index.html

http://www.kokodille.no/index.php?nr=90&idkategori=23

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...