Tulipan2010 Skrevet 28. august 2010 #1 Skrevet 28. august 2010 Jeg ser nå at jeg har fått opp 1 kg per uke de siste 3 ukene!!! Ikke spist spesielt mye mer og lurer derfor på om det kan være tegn på noe? Feks svangerskapsforgiftning..? Alt er strålende ellers med en aktiv baby! Skal til jordmor på torsdag, så vil jo ta opp dette med henne da.
lykkeligmams<3 Skrevet 28. august 2010 #2 Skrevet 28. august 2010 trur det er at kroppen jobber slik den trenger for deg og barnet. Jeg selv gikk opp 25kg på de første mnd frem til uke 29-30, etter det har jeg gått nedover. mens andre går mest opp den siste tiden, men du må følge mage følelsen din om hvordan resten av formen er, og hvis du er bekymret er det jo aldri farlig med en tlf til jordmor på føden og høre om hva de syns.
Tulipan2010 Skrevet 28. august 2010 Forfatter #3 Skrevet 28. august 2010 Takk for svar! Har lagt på meg ca 16 kg og har 3 uker til termin. Kan ikke fatte hvor alle disse kiloene legger seg:-) Har hatt en ganske jevn vektøkning gjennom hele svangerskapet, men en kilo i uka syntes jeg ble litt vel voldsomt! Hva hvis jeg går langt over tiden i tillegg? Grøss og gru... Ja, ja, ettersom det ikke ser ut som jeg har lagt på meg så mye, kan jeg jo håpe på at jeg går raskt ned igjen.
Kyllingbein Skrevet 28. august 2010 #4 Skrevet 28. august 2010 Jeg la på meg 4kg på 14 dager sist jeg var gravid . Fra uke 28-30. gikk greit det. Nå er jeg 28 uker igjen. Spennende å se hvor mye jeg går opp de neste to ukene
har både jente og gutt Skrevet 28. august 2010 #5 Skrevet 28. august 2010 Hei Jeg syns det høres helt normalt ut. Jeg har det slik jeg også og er ikke beskymret i det hele tatt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå