Kathrine. Skrevet 28. august 2010 #1 Skrevet 28. august 2010 Trur jammen eg har rier.... Isåfall er det seriøs sniking i køen av meg. Har termin 15 september. Fekk 5 uker før sist (satt igang pga. vannavgang), og har heile tida tenkt at eg skulle få før tida denne gang og, Men har gått litt vekk fra det igjen pga. alt dere opplever av kynnere, modningsrier, slimpropp og alt mulig. Eg har ikkje hatt noke i det heile tatt. Veit ikkje kva en kynner er for noke, har ikkje hatt noke som helst i forkant ever. Hadde meir utflod i går (slimpropp?) men trudde ikkje det etter å ha lest her inne om økende utflod osv. No har eg iallefall lagt meg til her med rieteller og venter. Får iallefall ikkje sove. Trur egentlig at ting er på gang, men tør ikkje helt å håpe/(frykte) pga. alt eg har lest her om at ting stopper opp osv. Jaja, om et par dager har vi vel fått vite svaret..
MissVaiper Skrevet 28. august 2010 #2 Skrevet 28. august 2010 Sitter her selv med rietelleren. Er usikker på om det "bare" er maserier, eller om ting nå er i gang. Sov meg nok igjennom noen, men fra 04.09 har jeg vært våken og kjent sammentrekninger ca hver 9-10 minutt. Kjennes ut som et belte nederst på magen strammes mer og mer, pluss at magen blir helt hard, og jeg må puste meg gjennom de. Spennende!
Checkit Skrevet 28. august 2010 #3 Skrevet 28. august 2010 Åh så "misunnelig" jeg er på dere som kjenner noe!!! Jeg er 2 dager over term, og kjenner ikke en dritt.....er så klar for å hilse på tassen i magen!!! Kjærringråd funker hvertfall ikk epå meg:)
Kathrine. Skrevet 28. august 2010 Forfatter #4 Skrevet 28. august 2010 Er her enda, og fortsatt rier. (trur eg iallefall, bare det ikkje er såkalla maserier). Har både bada inatt (himmelsk deilig, men torte ikkje så lenge pga. foretrekker veldig varmt vatn). Og fått sove mellom slaga. Har forbereda oss til evt. fødsel idag. Pakka for oss og gutten, ringt svigers og tatt intimbarbering (hm! er det andre som prioriterer denslags) Men er psykisk forberedt på at det bare blir en sjekk på sjukehuset og ingenting meir akkurat no. (Det passer iallefall best for mannen, trur heile avdelingen hans ber om at fødselen skal starte etter 8 september!!!!)
MissVaiper Skrevet 28. august 2010 #5 Skrevet 28. august 2010 Det gav seg hos meg nå på morgenen. Argh! Det holdt meg våken i nesten 3 timer, og så forsvinner det. Jaja. Godt du fremdeles er igang da. Spennende! Håper det bare øker på for deg slik at du kan få føde uten noe lureri! Hehe.
WPW Skrevet 28. august 2010 #6 Skrevet 28. august 2010 Gratulerer;) Vet at dere fikk en liten gutt for 3 timer siden. hihi, klarer du å gjette hvem jeg er? (Hvis du gjør det, så kan du sende meg en melding på facebook) HURRA for dere!!
WPW Skrevet 28. august 2010 #7 Skrevet 28. august 2010 Tihi, ja det passa jo dårlig med fødsel ift jobben ja... Tenkte ikke på det, jeg, men han har jo en ganske stor rolle der ser jeg for meg!! Det kunne dere vel sagt til mini!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå