Pingo80 Skrevet 26. august 2010 #1 Skrevet 26. august 2010 Var på UL i dag og fikk se at det er liv i magen min Utrolig beroligende, nå tør jeg å begynne å glede meg... Den lille var 10mm, og det stemte godt med at jeg er 7+3 Gynekologen sa at det er mindre sjanse for abort nå som vi har sett liv!
Mamma`n til Ole Kristian Skrevet 26. august 2010 #2 Skrevet 26. august 2010 Gratulerer så masse med et flott resultat, koz deg videre med graviditeten:)))
Dobbel Latte Skrevet 26. august 2010 #3 Skrevet 26. august 2010 Så flott, gratulerer! Så det samme på tirsdag :-) Lykke til videre!
Elias,Emma&Sofia`s♥Mams♥ Skrevet 26. august 2010 #4 Skrevet 26. august 2010 Er det ikke fantastisk!!! Gratulerer så mye Vi er så heldige
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå