mamma til en snart to Skrevet 26. august 2010 #1 Skrevet 26. august 2010 hei, noen som vet om brystvortestimulering fungerer? noen med erfaring?
HELomvending Skrevet 26. august 2010 #2 Skrevet 26. august 2010 Har vært mye snakk om det her inne i det siste, og vi har vel kommet frem til at det er en veldig dårlig ide.Ja,du får rier,men kun maserier omfødselen ikke er naturlig i gang fra før, og at det kan bli noen leie døgn frem til fødsel, så styr unna du..(=
mamma til en snart to Skrevet 26. august 2010 Forfatter #3 Skrevet 26. august 2010 da styrer jeg unna det
MissVaiper Skrevet 26. august 2010 #4 Skrevet 26. august 2010 Har prøvd på det gjevnlig de siste to ukene, men sitter nå her enda, 2 dager på overtid. Har og spist minst 5 porsjoner rømmegrøt med masse kanel, og drukket masse schweppes bitter lemon. Godt var det, men som sagt, sitter her enda. Sex har heller ikke gitt noen resultater foreløpig, så idag har jeg da begynt å prøve å gå opp og ned trapper også. Tror babyen synes magen min er altfor trygg og god til at hun vil komme ut å si hei til oss.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå