Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Vi har 3 rammer med bilder nedover på veggen av våre 2 barn, mannen har hengt opp det tredje nå ( som står tomt )

 

Har laget et dikt, som jeg skal sette inn den dagen jeg får et posetivt svar :) Så får jeg se hvor lang tid det tar før han legger merke til det :) hehe

 

Den måten forteller jeg det på ** Tenkte jeg også skulle kjøpe en nusselig gave :)

 

Hva tenker dere da? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg syns det er en god ide :) Håper han legger merke til det da, hehe :) Det er ikke sikkert min mann ville ha sett det, så jeg må gjøre noe mer "åpenlyst" når og hvis den dagen kommer.

 

Skulle det gå for lang tid, så får du heller spørre han om han ser noe nytt og anderledes i hjemmet :)

 

Skrevet

hehehe :) sant så sant :D men det er han som hang det opp, og ofte sier at nå må det snart fylles opp med bilder :)

 

Gleder meg :)

 

Lykke til N-80,* jente-08*prøver igjen*

Skrevet

Åhh, det var lurt, kjempekoselig måte å fortelle det på :) Kunne ha gjort noe sånn her å, men samboeren min henger over meg når jeg tisser på pinnen :P og jeg har ikke særlig pokerfjes, så hvis jeg tar den uten at han veit, så ser han det på meg med en gang :P

Skrevet

nå måtte jeg le :) hehehe, herligt da :)

 

 

Skrevet

Godt å høre at mannfolka er ivrige:) Jeg tenker hele tiden over hvordan jeg evt skal fortelle han hvis pinnen viser en ekstra strek... Jeg kommer nok heller ikke til å klare å holde meg. Tenkte noe sånt som å ta den tidlig en morgen før gubben skal på jobb, og hvis den er positiv, skal jeg si :"god morgen pappa" i det han står opp for å gå på jobb :) hehe... kommer sikkert ikke til å bli sånn men..

Skrevet

Jeg skulle til legen min i dag å få svar på blodprøver, for å finne ut hvorfor jeg ikke har hatt menstruasjon på 3 mnd. En time senere kommer jeg ut med et stort smil om munnen, jeg er GRAVID!

 

Så nå har jeg kjøpt en rosa og en lyseblå body pluss en graviditetstest som jeg har pakket inn. Testen har jeg tatt, så på skjermen står det nå Gravid 3+ (det vil si at det er mer enn 3 uker siden unfangelsen, og at jeg er mer enn 5 uker på vei:-)

 

Pakken skal kjæresten min få når han kommer hjem fra jobben. Han er nok like spent som meg på hva resultatet var. Vi har lenge vært redd for at hormonnivået mitt ikke har vært riktig.

 

De neste timene kommer til å bli laaaange!

Skrevet

Spennende!!!! La oss høre hvordan det gikk da ;)

Skrevet

Spennende :)

 

Kjekt og høre hva andre tenker, mener og hva de ønsker :)

 

Takk til alle som svarte :)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...