Snømusa2013 Skrevet 21. august 2010 #1 Skrevet 21. august 2010 Har nå drevet å testet i 11 dager for å finne EL, og jeg trodde at det aldri ble til å skje! Men i dag, ble testen positiv!! Sikkert kjempeteit å glede seg så mye over det som jeg gjør, men det får så være! :-) Da evt jeg hvertfall at jeg har eggløsning, og da kan jeg begrense testeperioden neste måned når vi forhåpentligvis får dra til Danmark:-D Har lang syklus, så EL kom ikke før på dag 20, satser på at syklusen er slik neste måned også!
Lille smurf71 Skrevet 22. august 2010 #2 Skrevet 22. august 2010 Synes ikke det er teit i det hele tatt jeg Gøy med positive EL tester! Lykke til neste måned!
Snømusa2013 Skrevet 22. august 2010 Forfatter #3 Skrevet 22. august 2010 Ja, det var veldig gøy :-D Dansa rundt som en annen tulling! Takk for det:-)
Endelig gravid igjen*klarforny Skrevet 23. august 2010 #4 Skrevet 23. august 2010 Men kjære deg, synnes ikke det er teit i det hele tatt, den dagen el testen min slo ut, slo hjerte omtrent like hardt som den dagen graviditets testen slo ut Så bare glede deg du
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå