Baby*2012 Skrevet 16. august 2010 #1 Skrevet 16. august 2010 I juni hadde jeg og min mann vårt første IVF forsøk.... Ved uttak fikk de ut 4 egg,men desverre ble ingen aav disse befruktet så vi fikk ingen til innsett.... Nå er vi igang igjen,denne gangen har dem økt dosen med puregon fra 125IE ved forrige forsøk til 150IE og vi skal ha ICSI. Jeg håper virkelig at vi får noen flere egg og at denne gangen vi får noen befruktet.... Noen som har opplevd lignende? Trenger litt oppmuntring...... Lykke til alle slitere.... @-->----
Mirakel <3 Skrevet 16. august 2010 #2 Skrevet 16. august 2010 Hei Jeg fikk ut 11 egg ved første forsøk og 1 befruktet. De andre var bare "tomme" skall. Det ene som da ble befruktet overlevde ikke og vi fikk ikke satt inn. Jeg var veldig lei meg og ville ikke mer, følte at det bare gjald meg,men det er mage som har opplevd og ikke få satt inn. Andre gangen fikk vi icsi samme dose medisiner,8 egg ut-6 befruktet. Ett perfekt 4-delt egg innsatt men det ble negativt. Nå er det 3 forsøk og nå skal jeg ha større dose med medisiner og andre medisiner og kort regime. Satte første sprøyta igår. Og jeg er optimist igjen Merker alt at noe skjer. Lykke til Klem
Baby*2012 Skrevet 16. august 2010 Forfatter #3 Skrevet 16. august 2010 takk for at du ville dele din historie med meg.... Får håpe vi begge får innsett denne pp :):)
Snømusa2013 Skrevet 16. august 2010 #5 Skrevet 16. august 2010 Skal prøve inseminasjon selv, så jeg kjenner ikke prosessen rundt IVF så godt, men sender dere begge gode tanker og håper at det blir positivt ved neste forsøk :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå