Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jenter. Har vært på ferie nede i bergen i vel 3 uker. Mye å gjøre så jeg har ikke hatt tid til å være her inne noe særlig.

Jeg er no i uke 14+1. Og har fortalt familie og venner om denne gleden der nede i ferien. Det var velig morsomt og kjekt.Så no ser vi fremover og har begynt å se etter barnevogner på finn og slikt. Er jo kjekt å se hva muligheter man har. Er no tilbake i nord- trønderlag og samboeren er klar for et nytt skole år. Så får vi se hva jeg skal finne på, blir nok sikkert mye pleie og gode ting for meg og den lille ;). OM det er noen av dere som bor på frosta, i Åsen, Levanger eller Stjørdal. Kunne jeg tenke meg å bli kjent med dere. Kan bli koslig å ha noen i nærheten å dele disse stundene med og muligheten for å møtes mangen ganger på cafeer og slikt.;););).

Håper det er mange inntereserte

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer!:)

Hvor gammel er du? 1.gangs?

 

Jeg er også 14+1 idag med termin 14.februar :) Nr 2 her.

Bor i Levanger-området og er snart 23 år! Hus, mann, bil og barn :)

Skrevet

Jeg bor i Stjørdal :)

Er 27 år, bor sammen med min forlovede og venter våres første i januar :)

Skrevet

hey, jeg er 30 blir 31 i oktober. Dette er vårt første barn. Så dette blir spennande. Jeg er ikke i job fortiden og kjenner da heller ikke mye folk her oppe, kun litt av de samboeren går på skule med.

Så da håpte jeg å bli kjent med noen her i samme situasjon;););).

Kansje vi en dag kan ta en kopp med noe varmt sammen en dag. (drikker ikke kaffe). hehehe. Ikke så vosen enda.

 

Skrevet

Stjørdal her også:-) 29 år, gift, datter (6 år) Uke 15+4 her:-)

 

Skrevet

Hei hei. Blir nok stjørdaling av meg og snart. Blir for langt unna alt, her som vi bor no.Så det kan hende vi skal leie et hus i innherradsveien. Bedre blir det nok ikke. ehhe. Håper vi får leid den, såg på den i dag. SÅ ganske så bra ut.

Så da blir det lettere å få gjort ting i sentrum og, kansje bli litt bedre kjent med dere. ;);.

 

Jeg holder dere oppdatert......................

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...