2prinserOg1engel Skrevet 14. august 2010 #1 Skrevet 14. august 2010 Heisann! Jeg har termin 2.april men skal ha planlagt keisersnitt i Mars så derfor melder jeg meg inn hos dere også Ønsker dere alle masse lykke til!
J -76 Skrevet 14. august 2010 #2 Skrevet 14. august 2010 Velkommen og lykke til du også. Jeg håper å få innvilget keisersnitt så da blir det kanskje februar på meg i og med jeg har termin 7 mars. Vet du hvor lenge før termin en vanligvis setter opp keisersnitt?
2prinserOg1engel Skrevet 14. august 2010 Forfatter #4 Skrevet 14. august 2010 Det varierer mellom 1 og 2 uker før termin... Her hvor jeg skal føde er det to uker :-)
Gjest Skrevet 19. august 2010 #6 Skrevet 19. august 2010 Samme her! Termin 3 april, men keisersnitt en gang før den tid. så mest sannsynlig blir det et marsbarn på oss.
2prinserOg1engel Skrevet 19. august 2010 Forfatter #7 Skrevet 19. august 2010 var på ultralyd i går og da mente legen at jeg var 8+5 så da blir det vel marsbaby uansett på meg da med termin 26.mars Har Baby3imagen hatt keisersnitt før?
chic Skrevet 19. august 2010 #8 Skrevet 19. august 2010 Lykke til til deg også! Jeg er gravid m nr 3 og håper j får vanlig fødsel. Hadde keisersnitt m første fordi hun lå i sete og vanlig fødsel m nr 2. Så j har prøvd begge deler. Hvorfor skal du ta keisersnitt?
2prinserOg1engel Skrevet 20. august 2010 Forfatter #9 Skrevet 20. august 2010 Hei du! Det endte opp med keisersnitt med nr 1 da de etterhvert fant ut at mine innvendige mål var for smale til å føde vaginalt, jeg fødte jenta vår vanlig men det var fordi hun ble født i uke 20 og var bittelita. Så neste gang blir det planlagt keisersnitt, selv om jeg så gjerne skulle født vanlig så må jeg gi meg på det det viktigste er jo at de kommer ut og har det bra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå