Gå til innhold

Her igjen :-)


Anbefalte innlegg

Hei igjen. Da er jeg her igjen :-) ! år og 7 mnd siden første mann ble født. Dette er absolutt planlagt, men det gikk fortere å bli gravid enn det vi trodde :-)

Det blei keisersnitt første gangen, og regner med det denne gangen å. Ser frem til mnd med spenning og glede, selv om jeg var kvalm og kastet opp i 9 mnd sist ;-)

Jeg er ennå tidlig i svangerskapet, termin 15.04.11.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142187138-her-igjen/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Massssse gratulerer =0) jeg også var gravid med tulle 2 da tulle 1 var 7 måneder =0) gikk strååålende. Nå er de 2 og 4 år. Veeeldig gode venninner =0)

Hadde hastekeisersnitt med tulle 2 fødte tulle 1 vanlig =0) håper føde normalt nå. Første legen sa etter keisersnittet var dette skjer nok ikke neste gang haha. =0). Hvert svangerskap er ulikt så håper du holder deg frisk som en fisk og kan poppe den ut haha klem

Masssse lykke til nyyyte magen.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142187138-her-igjen/#findComment-142187279
Del på andre sider

Takk takk :-) Jeg håper også at jeg holder meg frisk nå, å at noen ting blir litt anderledes denne gangen.

Jeg mistet en gang før jeg ble gravid med sønnen min, å i starten av et svangerskap så er det noe jeg/ vi tenker litt på. Men med en legesjekk om 2 uker, så får vi se :-)

Kos deg masse du å, så får vi bare nyte det :-)

Klem

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142187138-her-igjen/#findComment-142188256
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...