Mor til2? Skrevet 11. august 2010 #1 Skrevet 11. august 2010 Hei igjen. Da er jeg her igjen :-) ! år og 7 mnd siden første mann ble født. Dette er absolutt planlagt, men det gikk fortere å bli gravid enn det vi trodde :-) Det blei keisersnitt første gangen, og regner med det denne gangen å. Ser frem til mnd med spenning og glede, selv om jeg var kvalm og kastet opp i 9 mnd sist ;-) Jeg er ennå tidlig i svangerskapet, termin 15.04.11.
Snart 3 vakre prinsesser Skrevet 11. august 2010 #2 Skrevet 11. august 2010 Massssse gratulerer =0) jeg også var gravid med tulle 2 da tulle 1 var 7 måneder =0) gikk strååålende. Nå er de 2 og 4 år. Veeeldig gode venninner =0) Hadde hastekeisersnitt med tulle 2 fødte tulle 1 vanlig =0) håper føde normalt nå. Første legen sa etter keisersnittet var dette skjer nok ikke neste gang haha. =0). Hvert svangerskap er ulikt så håper du holder deg frisk som en fisk og kan poppe den ut haha klem Masssse lykke til nyyyte magen.
Mor til2? Skrevet 11. august 2010 Forfatter #3 Skrevet 11. august 2010 Takk takk :-) Jeg håper også at jeg holder meg frisk nå, å at noen ting blir litt anderledes denne gangen. Jeg mistet en gang før jeg ble gravid med sønnen min, å i starten av et svangerskap så er det noe jeg/ vi tenker litt på. Men med en legesjekk om 2 uker, så får vi se :-) Kos deg masse du å, så får vi bare nyte det :-) Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå