Gjest Skrevet 11. august 2010 #1 Skrevet 11. august 2010 Vi har fått time til 3 mnd kontroll dagen før vi skal reise på ferie. Vet at babyen kan reagere på vaksinen og få feber bl.a. Dere som har babyer som har reagert, hvordan har de vært og hvor lang tid tar det før de er helt i form igjen? Jeg tenker det kanskje er bedre å utsette vaksinene til vi er hjemme igjen istedet for å kanksje måtte reise på ferie med en baby som ikke er i form... (Han blir 3 mnd den uken vi er borte)
Gjest Skrevet 11. august 2010 #2 Skrevet 11. august 2010 Lillepia var slapp og fikk en anelse feber. Det gikk over til neste dag. Ellers var hun litt øm på lårene.
gun1 Skrevet 11. august 2010 #3 Skrevet 11. august 2010 Husker toåringen min fikk feber samme kveld/natt, og varte et døgn ca. Men hørt om andre som har blitt dårligere, og grått mye.. Tror jeg ville ha utsatt vaksinen til etter ferien hvis det hadde vært meg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå