mor til en stor og liten Skrevet 10. august 2010 #1 Skrevet 10. august 2010 Hei! Har en Markus fra før. Gutt nr. 2 er jammen ikke like lett.. Tenker på; Oliver Felix Levi Har dere noen andre tips? På forhånd takk:)
♥ Herligheten ♥ Skrevet 10. august 2010 #2 Skrevet 10. august 2010 Markus og Oliver eller Markus og Felix er fine navn sammen Kjenner et søskenpar som heter Markus og Tobias, det er også fint! Markus og Casper Markus og Adrian Markus og Jonatan Markus og Vetle Markus og Sander Markus og Sondre Markus og Matias Markus og Marius Markus og Niklas Markus og Henrik Markus og Daniel Markus og Theodor Markus og Andreas Noen her du likte?
LilleBitteliten Skrevet 10. august 2010 #3 Skrevet 10. august 2010 Levi er penest, og passer best til Markus. Levi og Markus - perfekt match. 2. Oliver 3. Felix
mor til en stor og liten Skrevet 10. august 2010 Forfatter #4 Skrevet 10. august 2010 Veldig mange fine her! Markus og Vetle ble en favoritt av disse:) Er litt redd for "supermoderne" navn. Gikk i fella med Markus, det var i den tiden man ikke hadde bredbånd, og sjekket slikt på SSB. Fikk stallsjokk når det ble opplyst på Dagsrevyen at Markus var det mest populære det året. Så Lucas blir det ikke!!
mor til en stor og liten Skrevet 10. august 2010 Forfatter #6 Skrevet 10. august 2010 Jeg har over ett tiår i forskjell på guttene. Hadde jeg hatt to tette kunne det ha vært ett fint alternativ. Dette blir to "enebarn" og vil de skal få hvert sitt særegne navn hvis du forstår;)
skumgummimamma Skrevet 10. august 2010 #7 Skrevet 10. august 2010 Av de du har nevnt synes jeg Oliver og Felix er kjempefint:-) Levi liker jeg ikke så godt.. Det er jo så mange fine guttenavn. Akkurat nå kommer jeg på disse: Filip Max Ulrik Maximilian Emilian Kiserian Kian Benjamin Liam Vincent Jonas Adrian Elias Noah Kristoffer osv..
mor til en stor og liten Skrevet 10. august 2010 Forfatter #8 Skrevet 10. august 2010 Liker mange av navnene, Ulrik har jeg også på lista mi! Problemet blir at venner/familie har tatt navn allerede. Da ønsker jeg ett "ubesudlet" navn, ett jeg ikke trenger å assosiere med kjente, håper du forstår! Men jeg har egentlig fått de fleste flotte navnene ramset opp her på tråden. Evig takknemlig, takk skal dere ha jenter! Så får vi håpe at alle får flotte friske barn om en stund;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå