Maiiken Skrevet 9. august 2010 #1 Skrevet 9. august 2010 Noen som vet om man kan bære barnet med annsiktet utover i mei tai? Har sett noen klipp på youtube, men vet ikke om det er bra stilling for barnet?
Krokodillemor Skrevet 11. august 2010 #2 Skrevet 11. august 2010 Jeg har sett det en gang, men da må man knytte noe rundt panelet i meitaien slik at ikke det blir for bredt for barnet. Jeg ville nok heller gått for ryggbæring.
Mia29 Skrevet 25. august 2010 #3 Skrevet 25. august 2010 Da må den nok manipuleres noe for at barnet skal sitte godt. Mulig det er lettere med en sjaltai, de er ofte litt mykere i stoffet. Selv bruker jeg en toddler-hawk og den er best til mage mot mage eller mage mot rygg. Spør evt. på www.bereglede.no der er det sikkert noen entusiater somvet råd.
Anonym bruker Skrevet 25. august 2010 #4 Skrevet 25. august 2010 Ga feil web adresse. Tror www.tettinntil.no er stedet å kikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå