♥jente2010+♥jente2012 Skrevet 6. august 2010 #1 Skrevet 6. august 2010 hm..hvordan skal man tolke det? flere som har sagt det: oj nå har du fått et drag over ansiktet, eller du har fått fødeansikt.. ja vel tenker jeg,.hehe hva skal det bety? ser jeg trøtt, sliten eller oppblåst ut? hehe
Sunniv@ Skrevet 6. august 2010 #2 Skrevet 6. august 2010 Mitt ansikt er gravid, og det var det forrige gang jeg hadde baby i magen også. Hehe... Både nesen og munnen er litt forandret. De har vokst litt. Og så kan man bli litt mer pløsete i ansiktet pga vann i kroppen. En venninnen av meg fikk et veldig markert gravidansikt. Nesen og munnen hennes ble kjempestore i forhold til det de pleide å være. Var så synlig på henne siden hun var så tynn.
♥jente2010+♥jente2012 Skrevet 6. august 2010 Forfatter #3 Skrevet 6. august 2010 hehe synes ikke jeg kan se noe selv..men gravidansikt er kanskje en ting, men fødeansikt? kanskje det samme:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå