Gå til innhold

fødeansikt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hm..hvordan skal man tolke det? flere som har sagt det: oj nå har du fått et drag over ansiktet, eller du har fått fødeansikt.. ja vel tenker jeg,.hehe hva skal det bety? ser jeg trøtt, sliten eller oppblåst ut? hehe

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mitt ansikt er gravid, og det var det forrige gang jeg hadde baby i magen også. Hehe... Både nesen og munnen er litt forandret. De har vokst litt. Og så kan man bli litt mer pløsete i ansiktet pga vann i kroppen.

En venninnen av meg fikk et veldig markert gravidansikt. Nesen og munnen hennes ble kjempestore i forhold til det de pleide å være. Var så synlig på henne siden hun var så tynn.

Skrevet

hehe synes ikke jeg kan se noe selv..men gravidansikt er kanskje en ting, men fødeansikt? kanskje det samme:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...