snart mamma:-) Skrevet 5. august 2010 #1 Skrevet 5. august 2010 Hei. Jeg veier altfor mye og er livredd for og ikke bli godkjent denne gangen!. Noen som vet om det er noen grense på BMI??
togutter-08og10 Skrevet 5. august 2010 #2 Skrevet 5. august 2010 Jeg minnes å huske at det er litt forskjellig fra sykehus til sykehus, men den er på 30-35 et sted..
Gjest Skrevet 5. august 2010 #3 Skrevet 5. august 2010 Jeg vet ikke hvor nøye de er på dette. Jeg tror at du skal ganske høyt opp for at de rett og slett nekter deg behandling. Jeg var ca 30-31 og vekten ble ikke nevnt som noe problem. Men det varierer nok fra sykehus til sykehus også. Hva er din BMI da? Det går jo an å bare ta en tlf til sykehuset og spørre også da, hvis det ligger an til at det blir noe problem kan du evt ta et annet sykehus?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå